Oznaka izdelka: 2P-121500158
Proizvajalec: 2-Power
2P-121500158 Main Battery Pack 15.2V 2600mAh
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Kapaciteta 2600 mAh
Napetost 15 V
Dimenzije 56 mm x 300 mm x 8 mm