Oznaka izdelka: 2P-19025GPCU-1
Proizvajalec: 2-Power
2P-19025GPCU-1 AC Adapter 19V 3.75A 75W includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Napetost 19 V
Dimenzije 51 mm x 117 mm x 33 mm