Oznaka izdelka: 2P-3.6200301E7
Proizvajalec: 2-Power
2P-3.6200301E7 AC Adapter 20V 3.25A 65W includes power cable
Attribute name Attribute value
Napetost 20 V
Dimenzije 52 mm x 117 mm x 26 mm