Oznaka izdelka: 2P-36200398
Proizvajalec: 2-Power
2P-36200398 AC Adapter 20V 2A 40W includes power cable
Attribute name Attribute value
Moč 40 W
Napetost 20 V
Dimenzije 47 mm x 111 mm x 26 mm