Oznaka izdelka: 2P-5B10W67341
Proizvajalec: 2-Power
2P-5B10W67341 Main Battery Pack 7.7V 4750mAh
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Kapaciteta 4750 mAh
Napetost 7 V
Dimenzije 75 mm x 220 mm x 10 mm