Oznaka izdelka: 2P-5M30V06803
Proizvajalec: 2-Power
2P-5M30V06803 16GB DDR4 3200MHz CL22 SODIMM
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Dimenzije 30 mm x 70 mm x 5 mm