Oznaka izdelka: 2P-ADP-45WD
Proizvajalec: 2-Power
2P-ADP-45WD AC Adapter 19.5V 2.31A 45W includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Napetost 19 V
Dimenzije 47 mm x 85 mm x 26 mm