Oznaka izdelka: 2P-AS10D71
Proizvajalec: 2-Power
2P-AS10D71 Main Battery Pack 10.8V 4400mAh
Attribute name Attribute value
Kapaciteta 4400 mAh
Napetost 10 V
Dimenzije 55 mm x 270 mm x 20 mm