Oznaka izdelka: 2P-DE1908
Proizvajalec: 2-Power
2P-DE1908 AC Adapter 19.5V 4.62A 90W includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Moč 90 W
Napetost 19 V
Dimenzije 57 mm x 131 mm x 32 mm