Oznaka izdelka: 2P-FRU45N0250
Proizvajalec: 2-Power
2P-FRU45N0250 AC Adapter 20V 4.5A 90W includes power cable
Attribute name Attribute value
Napetost 20 V
Dimenzije 52 mm x 119 mm x 33 mm