Oznaka izdelka: 2P-HP-OW120F13
Proizvajalec: 2-Power
2P-HP-OW120F13 AC Adapter 18-20V 120W includes power cable
Izdelek ni na zalogi
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Napetost 18 V
Dimenzije 59 mm x 138 mm x 33 mm