Oznaka izdelka: 2P-L11L6F01
Proizvajalec: 2-Power
2P-L11L6F01 Main Battery Pack 11.1V 5200mAh
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Kapaciteta 5200 mAh
Napetost 11 V
Dimenzije 53 mm x 204 mm x 20 mm