Oznaka izdelka: 2P-LA45NS0-00
Proizvajalec: 2-Power
2P-LA45NS0-00 AC Adapter 19.5V 2.31A 45W includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Napetost 19 V
Dimenzije 48 mm x 115 mm x 27 mm