Oznaka izdelka: 5A11C11088
5A11C11088 65W AC Adapter USB Type-C includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Dimenzije 50 mm x 110 mm x 30 mm