Oznaka izdelka: ADLX65YDC2A
ADLX65YDC2A 65W AC Adapter USB Type-C includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Dimenzije 50 mm x 110 mm x 30 mm