Oznaka izdelka: FRU45N0262
FRU45N0262 AC Adapter 20V 4.5A 90W includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Dimenzije 53 mm x 128 mm x 30 mm