Philips 55BDL3305X 55" FHD 24/7 Videowall zaslon
Philips 55BDL3305X je profesionalni 55-palčni videowall zaslon Full HD, zasnovan za neprekinjeno 24/7 delovanje. Z izredno tankim robom 2,9 mm, svetilnostjo 500 cd/m² in IPS panelom omogoča izdelavo impresivnih video sten za poslovna, trgovska in javna okolja.
Zaloga: Izdelek ni na zalogi
Izvozi artikel:
pdf-icon print-icon
Opis izdelka
Philips 55BDL3305X – 55" profesionalni videowall zaslon
Ozek rob zaslona širine zgolj 2,9 mm omogoča skoraj neopazne prehode med posameznimi zasloni, kar ustvarja izjemno vizualno izkušnjo pri postavitvi večjih video zidov. IPS panel s Full HD ločljivostjo 1920 × 1080 zagotavlja odlične vidne kote 178° ter konsistentno prikazovanje barv in vsebin iz vseh smeri.
Ključne prednosti
  • Profesionalni 55-palčni videowall zaslon
  • Full HD ločljivost 1920 × 1080
  • Ultra ozek rob 2,9 mm
  • Delovanje 24/7
  • IPS panel z odličnimi vidnimi koti
  • Svetilnost 500 cd/m²
  • Samodejni nadzor osvetlitve ozadja za varčevanje z energijo
  • FailOver funkcija za neprekinjeno delovanje
  • CMND & Control upravljanje
  • OPS reža omogoča vgradnjo računalnika brez dodatnega kablovja
  • Dodajte Android procesorsko zmogljivost z izbirnim modulom CRD50
  • Podpora za horizontalno in vertikalno postavitev
  • Način Tiling omogoča ustvarjanje 4K videowall postavitev poljubne velikosti
  • Primeren za profesionalne videowall konfiguracije
Zakaj izbrati Philips 55BDL3305X?
Področja uporabe
  • Videowall postavitve
  • Digital signage sistemi
  • Trgovski centri
  • Nadzorni centri
  • Letališča in javni prostori
  • Hoteli in recepcije
  • Konferenčni prostori
  • Korporativna komunikacija
  • Informacijski prikazovalniki
Tehnične lastnosti
  • Diagonala zaslona: 54,5" (138,7 cm)
  • Razmerje stranic: 16 : 9
  • Ločljivost: 1920 × 1080 (Full HD)
  • Tip panela: IPS
  • Svetilnost: 500 cd/m²
  • Kontrastno razmerje: 1200:1
  • Vidni kot: 178° / 178°
  • Delovanje: 24/7 (neprekinjeno)
  • Haze: 25%
  • Povezljivost:
    Avdio izhod: 3,5 mm vtič
    Video vhod: DisplayPort 1.2, DVI-D, 2x HDMI 2.0, VGA
    Avdio vhod: 3,5 mm vtič
    Ostali priključki: OPS, USB 2.0, Toplotni senzor
    Video izhod: DisplayPort 1.2
    Zunanji nadzor: IR, 3,5 mm vtič, 2x LAN RJ45
  • Upravljanje prek omrežja: LAN (RJ45)
  • Namestitev: Ležeče (24/7), Pokončno (24/7)
  • Sestavljen zaslon: Do 15 x 15
  • Smart Insert mount: 100 mm x 100 mm in 100 mm x 200 mm, 6 x M4 x L6
  • VESA montaža: 400 x 400 mm, M6
  • Zvočniki: vgrajeni (2 × 10 W RMS)
  • Dimenzije (ŠxVxG):  1211,3 x 682,1 x 97,8 mm
  • Teža: 28,7 kg
  • Rob (bezel): <3 mm
  • Poraba energije (običajna): 164 W
  • Poraba energije (max): 228 W