Philips 55BDL5050D 55" UHD 600 nit 24/7 Android WiFi digitalni signage zaslon
Philips 55BDL5050D je profesionalni 55" digitalni signage zaslon z 24/7 delovanjem, 600 nit svetilnosti in Android platformo. Idealen za trgovine, podjetja in javne prostore z zahtevami po zanesljivem prikazu vsebin
Zaloga: Izdelek ni na zalogi
Izvozi artikel:
pdf-icon print-icon
Opis izdelka
Philips 55BDL5050D digitalni signage zaslon za profesionalno rabo
Pametni in modularni – visoka zmogljivost 24 ur na dan in 7 dni na teden
Vedno vklopljeno za boljšo vizualno zmogljivost
  • 24/7 - Neprekinjeno delovanje z vsebino.
  • 600 cd/m2 – boljša vidljivost pri močnih lučeh.
  • Namestitev v pokončnem ali ležečem položaju.
Podpira časovno in energijsko učinkovitost
  • Pripravljen za Philips Wave za oddaljeno upravljanje naprav.
  • Vsebine povežite in upravljajte v oblaku.
  • Zasnova za nižjo porabo energije.
Operacijski sistem Android za enostavno integracijo
  • Profesionalni sistem na čipu Android 14.
  • Vgrajen brskalnik HTML5, ki temelji na Chromiumu.
  • Shranjevanje in predvajanje vsebine z notranjim pomnilnikom.
Modularna zasnova – vsestranske funkcije
  • Edinstvena modularna postavitev za daljšo življenjsko dobo.
  • Izbirni modul za 4G zagotavlja zanesljivo povezavo
Ključne prednosti
  • 55" digitalni signage zaslon z visoko vidljivostjo (600 nit)
  • Profesionalni zaslon za 24/7 neprekinjeno delovanje
  • Android SoC za samostojno delovanje
  • WiFi in LAN povezljivost za enostavno upravljanje
  • Podpora za Philips Wave (Wave Ready)
  • Fleksibilna namestitev (portrait / landscape)
Zakaj izbrati ta digitalni zaslon?
Uporaba
  • Digital signage v trgovinah in nakupovalnih centrih
  • Poslovni prostori in recepcije
  • Hoteli in gostinski objekti
  • Konferenčne dvorane
  • Javne ustanove
Tehnične lastnosti
Tehnične specifikacije
  • Diagonala zaslona: 54,6" (138,7 cm)
  • Ločljivost: 3840 × 2160 (UHD)
  • Tip panela: VA
  • Razmerje stranic: 16:9
  • Svetilnost: 600 cd/m²
  • Kontrastno razmerje: 5000:1
  • Vidni kot: 178° / 178°
  • Delovanje: 24/7 (neprekinjeno)
  • Operacijski sistem: Android 14 (SoC)
  • Notranji predvajalnik
    Pomnilnik: 4 GB
    Shranjevanje: 32GB
  • Povezljivost:
    WiFi 6
    LAN (RJ45)
    Vgrajen modul Bluetooth 5.2 (prek CRD32)
    2x HDMI 2.0
    DisplayPort 1.4
    USB-C (4,5W)
    4G/LTE antenski priključki
    Micro USB (OTG)
    2x USB 3.0
    RS232C
  • Namestitev: Ležeče (24/7), Pokončno (24/7)
  • Sestavljen zaslon: Do 10 x 15
  • VESA montaža: 400 x 400 mm, M6
  • Zvočniki: vgrajeni (2 × 10 W RMS)
  • Rob (bezel): 13,9 mm
  • Poraba energije: lot5 72 W