Philips 65BDL4252E 65" 4K UHD 18/7 Android 14 Interaktivni profesionalni zaslon
Profesionalni 65-palčni interaktivni zaslon Philips 65BDL4252E z ločljivostjo 4K UHD, Android 14 in do 50 točkami dotika omogoča učinkovito sodelovanje v učilnicah, sejnih sobah in poslovnih okoljih. Zasnovan za zahtevno vsakodnevno uporabo.
Zaloga: Izdelek ni na zalogi
Izvozi artikel:
pdf-icon print-icon
Opis izdelka
Philips 65BDL4252E – 65-palčni interaktivni 4K zaslon za sodelovanje in predstavitve
Philips 65BDL4252E vključuje OPS režo za enostavno integracijo računalniškega modula brez dodatnega kablovja, integrirane zvočnike moči 2 x 20 W ter napredne funkcije za interaktivno sodelovanje, kot so prepoznavanje dlani, natančen IR dotik brez zamika in digitalna tabla za zapisovanje.
Ključne prednosti
  • 65-palčni profesionalni interaktivni zaslon
  • Ultra HD 4K ločljivost (3840 × 2160)
  • Vgrajen Ambient Light senzor
  • Android 14 z EDLA certifikatom
  • Do 50 sočasnih točk dotika
  • Integrirana digitalna tabla za sodelovanje
  • Podpora za Google Cast, AirPlay in Miracast
  • Antirefleksno in anti-fingerprint kaljeno steklo
  • OPS reža za integracijo računalnika
  • Profesionalna uporaba 18/7
  • Vgrajeni stereo zvočniki 2 × 20 W
  • Oddaljeno upravljanje preko Philips Wave
  • FIlter modre svetlobe
  • USB-C povezljivost za enostavno priklapljanje
Zakaj izbrati Philips 65BDL4252E?
Uporaba
  • Konferenčne sobe
  • Izobraževalne ustanove
  • Učilnice in predavalnice
  • Interaktivne predstavitve
  • Digitalno sodelovanje ekip
  • Brainstorming in delavnice
  • Digital signage rešitve
  • Korporativna okolja
Tehnične lastnosti
  • Diagonala zaslona: 65" (165 cm)
  • Razmerje stranic: 16 : 9
  • Ločljivost: 3840 × 2160 (4K UHD)
  • Tip panela: ADS
  • Svetilnost: 400 cd/m²
  • Kontrastno razmerje: 1200:1
  • Vidni kot: 178° / 178°
  • Delovanje: 18/7
  • Operacijski sistem: Android 14
  • Notranji predvajalnik
    CPU: 4xA73 + 4xA53
    GPU: Multi-Core Mali-G52
    Pomnilnik: 8 GB
    Shranjevanje: 128 GB eMMc
    WiFi: 2T/2R 2.4/5/6 GHz
  • Povezljivost:
    Avdio izhod: 3,5 mm vtič, SPDIF digital audio out
    Video vhod: DisplayPort, DVI-I, 3x HDMI 2.0, USB-C (do 65W), USB-C, VGA
    Avdio vhod: 3,5 mm vtič
    Ostali priključki: OPS, 2x USB 2.0, 4x USB 3.0
    Video izhod: HDMI 2.0
  • Zunanji nadzor: RS232C, D-Sub9, 2x Gb LAN
  • Interaktivnost
    Multi-touch technologija: 0-gap Infrared touch
    Touch points: 50 simultanih točk na dotik
    Plug and play: HID kompatibilno
    Zaščitno steklo: Anti-Glare, Tempered safety, glass 9h pencil rating
    Vgrajen Microphone
  • Bluetooth: 5.2 BLE
  • Namestitev: Ležeče (18/7)
  • VESA montaža: 600 x 400 mm, M8
  • Zvočniki: vgrajeni (2 × 20 W)
  • Dimenzije (ŠxVxG):  1488  x 907,5 x 97,3 mm
  • Teža: 28,44 kg
  • Rob (bezel): 17,3 mm
  • Poraba energije (običajna): 99 W