Oznaka izdelka: 2P-45N0473
Proizvajalec: 2-Power
2P-45N0473 AC Adapter 20V 2.25A 45W includes power cable
Attribute name Attribute value
Napetost 20 V
Dimenzije 59 mm x 110 mm x 26 mm