Oznaka izdelka: ADLX65CCGG2A
ADLX65CCGG2A AC Adapter 20V 65W includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Dimenzije 45 mm x 105 mm x 30 mm