Oznaka izdelka: DA180PM111
Proizvajalec: Dell
DA180PM111 AC Adapter 19.5V 9.23A 180W includes power cable
Rok dobave: cca. 5-7 dni
Spefikacije izdelka
Attribute name Attribute value
Dimenzije 75 mm x 153 mm x 31 mm