Izvozi artikel:
Deli z ostalimi na:
Ident artikla: 7009749
EAN koda: 3830056433036

Mikrotik SFP modul S-31DLC20D (1.25G, SM, 20 km)

23,96 €
Mikrotik S-31DLC20 1,25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorjem, omogoča do 20 kilometrov enosmernih optičnih povezav, s podporo DDM. SFP modul 1.25G, Single Mode, 20 km
Opis izdelka
Tehnične lastnosti

Oznaka izdelka: S-31DLC20D
Hitrost: 1,25 G
Razdalja: 20 km
Valovna dolžina: 1310 nm
Priključek: Dual LC
Združljivi izdelki: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S. Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev.
Garancija: 1 leto

Video
Dokumenti