Philips Evnia 34M2C3500L 34" WQHD FVA 180Hz ukrivljen gaming monitor
Zaloga: Izdelek ni na zalogi
Izvozi artikel:
pdf-icon print-icon
Opis izdelka
Philips Evnia 34M2C3500L – ultraširoki gaming monitor za vrhunsko igralno izkušnjo
Hiter monitor VA vam omogoča izjemno natančno igranje videoiger pri hitrosti 180 Hz. Z ostrimi slikami kakovosti HDR, ukrivljenim okvirjem in ločljivostjo WQHD zagotavlja vrhunsko vsestransko izkušnjo igranja. S svojo 34-palčno diagonalo in UltraWide formatom omogoča širši pogled na dogajanje ter več prostora za delo in zabavo. Ukrivljen zaslon izboljša občutek globine in poveča osredotočenost med igranjem, medtem ko visoka frekvenca osveževanja in nizek odzivni čas zagotavljata gladko ter natančno prikazovanje hitrih prizorov.
Funkcije, zasnovane za zahteve igralcev računalniških iger
  • Igralni način SmartImage je optimiran za igričarje
  • Način LowBlue in odpravljanje migetanja prijazna do oči
  • Tipka za preklapljanje po meniju EasySelect omogoča hiter dostop do menija na zaslonu
  • Smart Crosshair: za boljše ciljanje in več zabave
Ustvarjeno za hitro dogajanje
  • Hitrost osveževanja 180 Hz za izjemno tekoče in vrhunske slike
  • Izjemno velika hitrost 0,5 ms za ostro sliko in tekoče igranje
  • Hitra plošča VA: za ostre sliki pri velikih hitrostih sličic
  • Kratka zakasnitev zmanjša časovni zamik med napravami do monitorja
Pristne slike
  • High Dynamic Range (HDR) za pristnejše barvne slike
  • SmartContrast za podrobne črne dele
  • Ukrivljena zasnova zaslona za še pristnejše doživetje
  • Slike CrystalClear z zaslonom UltraWide QHD s 3440 x 1440 slikovnimi pikam
Uživajte v intenzivnem in tekmovalnem igranju. Odločite se za zaslon s tekočo sliko, ki ne zaostaja. Ta zaslon Philips sliko osvežuje do 180-krat na sekundo, kar je veliko hitreje kot pri standardnih zaslonih. Slika z manj sličicami včasih povzroči, da nasprotniki ne stojijo pri miru in jih zato težje zadenete. Hitrost osveževanja 180 Hz razkriva vse pomembne podrobnosti na zaslonu, ki prikazujejo izjemno tekoče gibanje nasprotnikov, da jih lažje zadenete. Ta zaslon Philips je zaradi izjemno nizke zakasnitve in povsem tekoče slike idealna izbira za igranje iger.
Tehnične lastnosti
  • Velikost zaslona: 34 palcev / 86,36 cm
  • Razmerje stranic: 21 : 9
  • Tip LCD-zaslona: Hiter VA
  • Vrsta osvetlitve ozadja: Sistem W-LED
  • Svetlost: 300 cd/m²
  • Barve zaslona: 1,07 milijarde
  • Kontrastno razmerje (običajno): 4000 : 1
  • SmartContrast: Dinamično kontrastno razmerje Mega Infinity
  • Odzivni čas (običajno): 1 ms (med sivinskimi odtenki)*
  • Kot gledanja: 178º (V)/178º (N), pri C/R > 10000
  • Izboljšava slike: Igralni način SmartImage
  • Najvišja ločljivost: 3440 x 1440 pri 180 Hz (DP)
  • Frekvenca osveževanja: 30–255 kHz (V)/48 - 180 Hz (N)
  • sRGB
  • Brez migetanja
  • Način LowBlue
  • Kratka zakasnitev
  • EasyRead
  • Prilagodljiva sinhronizacija
  • HDR: Podpira HDR 10
  • Smart Crosshair
  • Shadow Boost
  • Smart MBR: 0,5 ms*
  • Signalni vhod: 2x HDMI 2.0, DisplayPort 1.4
  • VESA (100 x 100 mm)
  • Stojalo:
    Nagib: –5/20 stopinja
  • Napajanje
    Vklopljeno: 31 W (običajno)
    Stanje pripravljenosti: 0,5 W (običajno)
  • Razred na energetski oznaki: F
  • Dimenzije izdelka brez stojala: 808 x 369 x 69 mm
  • Dimenzije izdelka s stojalom (največja višina): 808 x 464 x 251 mm